Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2018 r. o 18:10 Powrót do artykułu
Brawo dziewczyny!!! Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaj poradniki zdrowotne. Jak wywalisz juz wszystkich na zbity pysk to ci sie przydadzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym co piszą te głupoty o pielegniarkach życzę by trafili do szpitala tam gdzie ich brak i życzę im powodzenia w chorobie..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj będziecie płacić za opiekę w państwowym szpitalu prywatnym firmom, za to , że nas nie poparliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale nie mogę zrozumieć, 130 pielęgniarek jest na zwolnieniach, a jest porozumienie z lekarzami, czyli oni będą na razie za nas pracować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielegniarki na Krasnickiej ,,średnio ,, dbają o chorych. Przestrzegajmy zasady jaka praca taka płaHca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Docent zapewne z cb jak z koziej dupy trąba. Ścieżka: doktorat z ankiet, statystykę policzył marian i jest, a hab. to pewnie "osiągnięcie naukowe" z 3 publikacji (IF=3) i znajomi z komisji podnieśli ręce. Żałosne. I takich jest 60-90%, których pasie się na dyżurach po 100 zł z naszych podatków, i które to na dodatek przesypiają. Poradniki mi nie potrzebne, sam czytaj, zwyczajnego ci tak łatwo nie dadzą jak do tej pory dawali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik szpitala, były dyrektor ds. lecznictwa - lekarz jest przewodniczącym Związku Zawodowego Lekarzy i prowadził negocjacje z dyrekcją w ramach Sporu Zbiorowego. Dyrektor do spraw lecznictwa strona dysekcji - poprzedni przewodniczący Związku Zawodowego Lekarzy prowadzi rokowania w ramach sporu. Można się rozchorować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz by to pielęgniarki lub Związek Zawodowy o tm mówił? Przyjmujesz to co jest napisane w gazecie. dlaczego nie ma rozmów z nami? Dlaczego nie mówi się o tym że we 2 dzwigamy pacjentów ważących ponad 100 kg, że nie raz nie ma kiedy wypić łyka wody, a o zjedzeniu nawet nie mówie? Każdy zarzuca nam że tylko pieniędzy chcemy. Nikt nie popatrzy na nasze zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne. Ile razy słyszymy niemiłe słowa od pacjentów, ich rodzin? Fajnie usiąść z rodziną w swieta przy stole, grillu? Myśle, że tak. Pielegniarki swieta spedza w większosci w szpitalu. Pojedyńcze dyzury, dziwganie, pretensje, odpowiedzialność- a to wszystko za psie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie skoro uważacie że tak nam dobrze że nic nie robimy śpimy i kawę pijemy i jeszcze nam za to płacą i cud miód być pielęgniarka to proszę chodźcie już dziś oddam wam te 2 etaty na których za***am by żyć. bierzcie oddam oba wolę do lidla iść bo tam więcej płacą i 0 odpowiedzialności jest . kto chętny??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia fakt, że w szpitalu zapanowała jakąś epidemia, bo skoro 130 pielęgniarek zachorował w tym samym czasie, to gdzie jest sanepid?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziewczyny. Trzymajcie się. Wszystkim niezadowolonym życzę pobytu w szpitalu bez pielęgniarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo gratuluję odwagi wlczcie jak lwy o godne wynagrodzenie i szacunek. Wam proponują o 129 zł podwyżki a lekarz za jeden dyżur zgarnia prawie tyle co Wy za miesiąc i podczas tego dyżuru przyjmuje gdzieś w Przychodni trochę w prywatnym gabinecie i jeszcze na oddziale, ile korzystając ze szpitalnego sprzętu później kładzie się spać bo rano powtórka z rozrywki lekarze zrobili sobie niezły biznes na chorych czy tego nikt nie Widzi? Sztucznie stworzone kolejki do specjalistów po co? żeby zmusić chorego aby leczył się prywatnie w gabinecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pokazałyście Panie że jesteście jednością trzymajcie się. Dość wyzysku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo koleżanki czas pokazać,że nie jesteśmy tanią siłą roboczą ,że coś znaczymy ,bo jak się okazuje bez nas nie może jednak działać szpital.Pozdrawiam,a maj się kończy panie dyrektorze,czerwiec tuż,tuż dlatego człowieku przejrzyj się i główką rusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Koleżanki !!! Jestem z Wami całym sercem.  Dwadzieścia lat pracuję w zawodzie i mam najniższą krajową plus dodatek ministerialny, nawet stażu nie mam płaconego. Cały czas doszkalam się i g... mam. Zapomniałam, mam zmiany w kręgosłupie, powyciągane rece, zrytą psychikę. A ci którzy liczą na młodzież, niech uważają, żeby się nie przeliczyli. Wiem co mówię bo z młodymi pracuję. Młodsze koleżanki szanują się i dobrze, są mądrzejsze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super ...tak trzymać , koniec z siostrami miłosierdzia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarki też płacą składki zdrowotne i jak reszta obywateli mają prawo zachorować. Średnia wieku polskiej pielęgniarki to 50 z dużym plusem, czyli pracując na zmiany ma co najmniej chory kręgosłup. Tak, tak ,od dźwigania proszę Państwa Pacjentów -czyli od Was.Cywilizowany świat używa do tego celu rolek, mat tzw. ślizgaczy/ w tym piękna kraja używa się do tego pielęgniarek/ i dźwiga pacjentów nie 2 pielęgniarki, ale min. 6 osób.  Poza tym pielęgniarki odpowiadają, że są wykończone ciężką pracą,.I tak na marginesie: nie jesteśmy siostrami / te są w rodzinie/ i nie jesteśmy dziewczynami / wszystkie od dawna mamy siwie włosy/, prosze przyjąć do wiadomości, że jestesmy pielęgniarkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram pracuje w zawodzie 35lat i dorobilam sie przepukliny kregoslupa bo polska pielegniarka to tania sila robocza ktora wszyscy maja gdzies tylko bez pielegniarek placowki slzby zdrowia nie beda istnialy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...